سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت
ضدعفونی کردن مستمر تمامی مجموعه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت 1398/12/14
ضدعفونی کردن مستمر تمامی مجموعه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت

به گزارش امور ارتباطات سازمان  سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، حمید رضا محمدی با اشاره به هماهنگی بعمل آمده و دستور  شهردار محترم  درخصوص پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت شهروندان، اظهار کرد:تمامی مجموعه های ورزشی،اقامتی و اداری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت  به صورت مستمر ضدعفونی خواهند شد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، با تاکید بر لزوم پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی شهروندان،در راستای دستورالعملهای پیش بینی شده، بیان کرد:  تمامی اماکن ورزشی، فرهنگی و آموزشی  شهرداری رشت تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

محمدی،توجه به هشدارهای بهداشتی، و فعال کردن ظرفیت استند ها و بیلبوردهای تبلیغاتی مجموعه شهرداری رشت در راستای آموزش شهروندان برای پیشگیری از این بیماری را ضروری دانست و  تصریح کرد:مطمئنا شهروندان شریف شهر رشت، با توکل بر خدا، حفظ آرامش، و توجه جدی به توصیه های بهداشتی، این موضوع را به خوبی مدیریت کرده و آن را پشت سر خواهد گذاشت.   

وی با اشاره به روحیه مقاوم و شکست ناپذیر مردم بزرگ‌ ایران اسلامی، گفت: قطعا با رشادت و ایثارگری کادر محترم درمانی، همدلی و همیاری مردم عزیز و به حول قوه الهی، مبارزه با این بیماری به نتیجه خواهد رسید و سلامتی و نشاط میهمان هم وطنان و شهروندانمان خواهد شد.

تعداد بازدید: 47
سازمان فرهنگی ورزشی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت است.
Powered by DorsaPortal