سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت
به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت:با همکاری مجموعه فرهنگی ولایی شهید هادی خوش خلقت «محفل انس با قرآن» در رشت برگزار می‌شود 1396/09/12
به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت:با همکاری مجموعه فرهنگی ولایی شهید هادی خوش خلقت «محفل انس با قرآن» در رشت برگزار می‌شود

   در این محفل نورانی که غروب روز چهارشنبه 15 آذر ماه امسال در مسجد صاحب الزمان(عج) بلوار شهدای گمنام، خیابان شهید هادی خوش خلقت برگزار خواهد شد، حاضران با تلاوت آیات قرآن کریم و مولودی خوانی این روز فرخنده را به جشن خواهند نشست.

   در محفل انس با قرآن کریم یاد شده قاری بین المللی استاد جواد پناهی از مشهد مقدس و برادر اسماعیل وفایی از قاریان ممتاز و برجسته‌ی استان گیلان آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت خواهند کرد و مولودی خوانی انجام خواهد شد.

   گفتنی است در اجرای این برنامه مجموعه ی فرهنگی ولایی شهید هادی خوش خلقت و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت  همکاری می‌نماید.

   این سازمان از همه‌ی علاقه‌مندان قرآن کریم و دوستداران خاندان عصمت و طهارت دعوت می کند تا در این آیین معنوی شرکت وحضوری فعال و گسترده داشته باشند.

تعداد بازدید: 42
سازمان فرهنگی ورزشی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت است.
Powered by DorsaPortal