سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت
پیام تبریک رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی  1399/08/24
پیام تبریک رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

 حمید رضا محمدی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت طی پیامی هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گقت؛ متن پیام به شرح زیر است

باسمه تعالی

در دنیای امروز، اطلاعات است که مسیر توسعه را ترسیم می کند. درک و فهم این مهم توجه به فرهنگ مطالعه را دو چندان می کند. برای داشتن جامعه ای با اندیشه نقاد باید بر معضل بی رغبتی بر مطالعه غلبه کرد .برای افزایش سرانه مطالعه و یا به عبارتی ایجاد عادت به کتابخوانی کاربرد شیوه های جدید، طرح های ترویجی و برنامه های فرهنگی لازم است.باید همه دستگاهها و مدیران و مسئولان فرهنگی برای شکل گیری رفتار کتابخوانی و حس نیاز به مطالعه در کشور دست به دست هم دهند و برای داشتن جامعه ای پویا قدردان مروجان و فعالان فرهنگ مطالعه باشند.

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت نیز در راستای احیای فرهنگ مطالعه همراه با سایر دستگاهها و نهادهای جریان ساز فرهنگ یادگیری و کتابخوانی همواره پای کار است و بر طبق وظایف تعریف شده از هیچ اقدامی کوتاهی نمی کند.

اینجانب هفته کتاب و کتابخوانی را به همه دست اندرکاران و مروجان و حامیان مطالعه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند رحمان خواستارم تا همه آنهایی را که در مسیر بالندگی حیات اجتماعی تلاش می کنند در پناه الطاف خاصه ی خویش قرار دهد.  

حمیدرضا محمدی

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت

تعداد بازدید: 37
سازمان فرهنگی ورزشی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت است.
Powered by DorsaPortal